Увага!Важлива інформація!!!

Шановні батьки!
У школі з 02.04.2019 оголошено карантин у зв’язку із зростанням захорюваності на кір до покращення епідеміологічної ситуації. Просимо слідкувати за новинами на сайті та тримати зв’язок із класними керівниками.
Наголошуємо на тому, що у школі було оголошено карантин з 18.03.19, перебування дітей у школі тих класів, у яких було виявлено зазворювання, обмежено раніше. Тому діти, що захворіли в даний період, загрози не створюють, оскільки не відбувалося спілкування.
Просимо обмежити перебування дітей у місцях скупчення людей, проводити необхідні санітарно-гігієнічні заходи, за будь-яких ознак захворювання одразу звертатися до лікаря.
З питань вакцинації, ревакцинації звертатися до лікаря. Опанування матеріалу відбуватиметься із використанням усіх можливих форм дистанційного навчання(онлайн-конференція, чати, дистанційне навчання онлайн і т. д.). Завдання викладатимуться на сайті школи.
Будьмо здоровими, бережімо наших дітей!