Важлива інформація для батьків та учнів школи №50

Шановні батьки! Розпочинаємо навчання після канікулярного відпочинку.   Ми на фінішній прямій. Вдалого закінчення навчального року, незважаючи на сьогоднішні труднощі. 

Продовжуємо навчання в дистанційному режимі.  Розуміємо: це не просто. Усе нове, не звичне досі, не усталене створює  певну дисгармонію. Але ми готові це подолати! Ви з нами? Однозначно!

З понеділка, 30 березня, працюємо максимально відповідно до загального розкладу. Учителі за розкладом надають консультації, відповідають на запитання, визначають обсяг завдання, надають певні посилання (заздалегідь опрацьовані та перевірені) тощо. Знаходимо різні можливості роботи з дітьми. І реєстрація груп у Viber, і Telegram, і Skype, Zoom. Це отримання виконаних завдань на вказані вчителями електронні пошти. Ми зробили висновки, що найбільш  зручною є робота в Google Клас:

https://edu.google.com/intl/ru/products/classroom/?modal_active=none

Ця платформа надає багато можливостей та не вимагає конфіденційної інформації (номери телефонів, наприклад). На цій платформі через певні паролі створюється предмет, надсилаються паролі дітям. 

Шановні батьки! Зверніть увагу на термін виконання завдання в Google Classroom, завдання можуть містити дату і час закінчення виконання та доступності завдання, але мінімальний термін доступності завдання буде тиждень. Саме кожної п’ятниці о 16.00 будуть завдання закриватися, щоб вчителі змогли перевірити роботи учнів та конспекти і виставити оцінки, надати дітям інформацію, роз»яснення, також щоби  не створювати ситуації відкладання на потім, ще раз на потім і, як наслідок, неймовірна кількість всього, що вже виконати неможливо. 

Просимо Вас, шановні батьки, по можливості контролювати саме цей процес, а також тримати під контролем час знаходження дитини за комп»ютером. Можна не  лише перебувати перед монітором, можна послухати аудіо, голосові повідомлення тощо. Виконання завдань- робота кожної дитини, давайте їм можливість самостійно  це робити, проходити шлях до здобуття знань, здобувати навички самоосвіти, знаходження інформації, її обробки. 

Також ще раз нагадаємо про платформи та онлайн трансляцію відео-уроків від МОН України, що можуть допомогти нашим дітям під час карантину.

Це:
http://school50.kiev.ua/provedennya-zahodiv-distanciynogo-navchannya/

http://www.ukr.life/uk/osvita/videouroki-dlya-2-3-4-ta-9-10-i-11-klasiv-rozklad/?fbclid=IwAR3kOyE5GPhYLwpCBCp6oY7O4yqNUu_CIhjtnatfNipkSi759S_OcJcbEf4

Якщо дані уроки співпадатимуть з тими, що  за шкільним рокладом занять у даний час, але дитині зручно пройти урок таким чином, можна просто повідомити вчителя про це у відповідній групі, що створено. Просимо тримати зв»язок із класними керівниками, які, у свою чергу, мають необхідну інформацію від вчителів-предметників, які самі вибирають де і на якій платформі краще працювати. Нашим старшим учням, можливо, легше одразу мати безпосередній зв»язок із кожним учителем окремо. 
Шановні батьки! Маємо дбати про стан здоров»я наших дітей, про їхній спокій у даних складних життєвих умовах. Це найголовніше. Залишаймося врівноваженими, людяними, поміркованими, витриманими. 
Якщо виникають питання, ми готові  вислухати, надати відповіді, роз»яснити. Дякуємо за співпрацю, за розуміння, за те, що вміємо робити важливе разом. Будьте здоровими! Бережіть себе та рідних!
                                                                                                                                                                         Колектив школи 50.