Шановні батьки! Здоров’я дитини — перш за все!

Повідомляємо, що за інформацією Державної установи «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»  24.10.2019 р., зареєстровано випадок захворювання на дифтерію учня одного із освітніх закладів Києва.

Адміністрація школи та педагогічний колектив здійснює постійний  моніторинг  за станом здоров’я учнів та працівників закладу.

У школі проводяться роз’яснювальна робота з учасниками освітнього процесу з попередження інфекційних хвороб, вологе прибирання, провітрювання, кварцування кабінетів.

Рекомендуємо батькам дітей, які не отримали планові щеплення, з метою створення колективного імунітету в цілому та убезпечення здоров’я кожної дитини, зробити їх, попередньо отримавши консультацію у лікаря.

Просимо звернути увагу батьків, на те, що відповідно до ст.12 Закону України «Про охорону дитинства» батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дитини на охорону здоров’я. Згідно із законами України «Про захист населення від інфекційних хвороби» (статті 13 і 15) та «Прозапобігання санітарного та епідемічного благополуччя населення»(стаття 27),з метою запобігання захворюванням на туберкульоз, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні профілактичні щеплення є обов’язковими.

Шановні батьки, якщо дитина себе погано почуває, з  метою запобігання будь-яких ускладнень звертайтеся, до медичних працівників.

Пам’ятаємо, наші діти — наше найдорожче!