Підгора Марина Анатоліївна

Директор, вчитель української мови та літератури

Certificate

Масло Лариса Володимирівна

Вчитель інформатики

Certificate

Харківська Наталія Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи (початкова школа), вчитель географії

Клічук Юліяна Георгіївна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель хімії та основ здоров’я

Латушкіна Ольга Олегівна

Заступник директора з АГЧ

Cіренко Марина Миколаївна

Психолог

Османова-Побережна Анастасія Олександрівна

Соціальний педагог

Зуєва Вероніка Анатоліївна

Бібліотекар

Жилінська Катерина Андріївна

Учитель початкових класів

Хмельницька Тетяна Леонідівна

Учитель початкових класів

Грушова Олеся Володимирівна

Учитель початкових класів

Шляхова Юлія Олегівна

Учитель початкових класів

Certificate

Васенко Тетяна Володимирівна

Учитель початкових класів

Certificate

Тимченко Галина Євгеніївна

Учитель початкових класів

Дмитренко Світлана Миколаївна

Учитель початкових класів

Certificate

Левенець Ганна Михайлівна

Учитель початкових класів

Certificate

Лопачук Галина Василівна

Учитель математики

Грицюк Олександра Сергіївна

Учитель інформатики

Бондаренко Сергій Борисович

Учитель інформатики

Certificate

Граудул Маргарита Миколаївна

Учитель англійської мови

Громова Інна Анатоліївна

Учитель польської мови

Гришко Юлія Вікторівна

Учитель англійської мови та зарубіжної літератури

Certificate

Безсмертна Інна Сергіївна

Учитель англійської мови

Нагорна Ельвіра Іванівна

Учитель англійської мови

Certificate

Дубчак Тетяна Олександрівна

Учитель української мови та літератури

Василенко Людмила Петрівна

Учитель української мови та літератури

Любчик Наталія Юріївна

Учитель української мови та літератури

Крупіна Олена Юріївна

Учитель історії, основ правознавства

Certificate

Печура Ольга Анатоліївна

Учитель хімії

Козленко Світлана Василівна

Заступник з виховної роботи, учитель біології

Кравченко Валерія Ігорівна

Учитель музичного мистецтва
Certificate

Хіміч Тетяна Володимирівна

Учитель трудового навчання

Certificate

Василенко Сергій Володимирович

Учитель фізичної культури

Certificate

Ткаченко Вікторія Валентинівна

Учитель фізичної культури

Certificate

Данилейко Вікторія Іванівна

Учитель хореографії

Certificate

Терещенко Наталія Іванівна

Асистент вчителя, вчитель біології

Голдабіна Ганна Сергіївні

Асистент вчителя

Тимощук Валентина Іванівна

Асистент вчителя

Бабенко Анастасія Миколаївна

Асистент вчителя

Долобанько Тетяна Анатоліївна

Асистент вчителя

Билина Двеніслава Іванівна

Асистент вчителя

Корнієнко Наталія Василівна

Асистент вчителя, вчитель історії

Мельниченко Світлана Богданівна

Асистент вчителя, вчитель економіки

Колчак Кароліна Юріївна

Асистент вчителя, вчитель образотворчого мистецтва

Бровар Марина Власівна

Учитель-дефектолог

Літвінова Олена Олександрівна

Логопед

Жебрівська Юлія Юріївна

Учитель-дефектолог

Certificate

Лешков Євгеній Олександрович

Керівник гуртка