Підгора Марина Анатоліївна

Директор, вчитель української мови та літератури

Certificate

Масло Лариса Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи (середня, старша школа), вчитель інформатики

Certificate

Харківська Наталія Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи (початкова школа), вчитель географії

Клічук Юліяна Георгіївна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель хімії та основ здоров’я

Латушкіна Ольга Олегівна

Заступник директора з АГЧ

Cіренко Марина Миколаївна

Психолог

Османова-Побережна Анастасія Олександрівна

Соціальний педагог

Зуєва Вероніка Анатоліївна

Бібліотекар

Жилінська Катерина Андріївна

Учитель початкових класів

Хмельницька Тетяна Леонідівна

Учитель початкових класів

Грушова Олеся Володимирівна

Учитель початкових класів

Шляхова Юлія Олегівна

Учитель початкових класів

Certificate

Васенко Тетяна Володимирівна

Учитель початкових класів

Certificate

Тимченко Галина Євгеніївна

Учитель початкових класів

Цуман Олена Едуардівна

Учитель початкових класів

Certificate

Дмитренко Світлана Миколаївна

Учитель початкових класів

Certificate

Левенець Ганна Михайлівна

Учитель початкових класів

Certificate

Колєнченко Марина Ігорівна

Учитель початкових класів

Коваленко Ганна Володимирівна

Учитель початкових класів

Лопачук Галина Василівна

Вчитель математики

Грицюк Олександра Сергіївна

Учитель інформатики

Бондаренко Сергій Борисович

Учитель інформатики

Certificate

Граудул Маргарита Миколаївна

Учитель англійської мови

Громова Інна Анатоліївна

Учитель польської мови

Гришко Юлія Вікторівна

Учитель англійської мови та зарубіжної літератури

Certificate

Безсмертна Інна Сергіївна

Учитель англійської мови

Нагорна Ельвіра Іванівна

Учитель англійської мови

Certificate

Дубчак Тетяна Олександрівна

Учитель української мови

Василенко Людмила Петрівна

Учитель української мови

Любчик Наталія Юріївна

Учитель української мови та літератури

Борисенко Надія Олександрівна

Учитель зарубіжної літератури

Крупіна Олена Юріївна

Учитель історії, основ правознавства

Certificate

Печура Ольга Анатоліївна

Учитель хімії

Козленко Світлана Василівна

Учитель біології

Дзюба Вікторія Віталіївна

Учитель географії

Кравченко Валерія Ігорівна

Учитель музичного мистецтва
Certificate

Хіміч Тетяна Володимирівна

Учитель трудового навчання

Certificate

Василенко Сергій Володимирович

Учитель фізичної культури

Certificate

Ткаченко Вікторія Валентинівна

Учитель фізичної культури

Certificate

Данилейко Вікторія Іванівна

Учитель хореографії

Certificate

Черняк Степан Лук’янович

Учитель Захисит України

Терещенко Наталія Іванівна

Асистент вчителя, вчитель біології

Голдабіна Ганна Сергіївні

Асистент вчителч

Тимощук Валентина Іванівна

Асистент вчителя

Бабенко Анастасія Миколаївна

Асистент вичтеля

Долобанько Тетяна Анатоліївна

Асистент вчителя

Билина Двеніслава Іванівна

Асистент вчителя

Корнієнко Наталія Василівна

Асистент вчителя, вчитель історії

Мельниченко Світлана Богданівна

Асистент вчителя, вчитель економіки

Колчак Кароліна Юріївна

Асистент вчителя, вчитель образотворчого мистецтва

Бровар Марина Власівна

Учитель-дефектолог

Літвінова Олена Олександрівна

Логопед

Жебрівська Юлія Юріївна

Учитель-дефектолог

Certificate

Лешков Євгеній Олександрович

Керівник гуртка