Патріот

23 травня на базі Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» серед працівників закладів освіти Святошинського району м. Києва провели весняні спортивно-військові змагання «Патріот». Змагання проводилися за ініціативи Святошинської районної у м. Києві організації профспілки працівників освіти і науки України та за організацією Центру ВПСВМ «Десантник».

Колектив нашої школи також не залишився осторонь. Василенко Сергій Володимирович — вчитель фізичної культури, Мохнюк Наталія Іванівна — соціальний педагог та Товт Ірина Миколаївна — педагог-організатор залюбки підтримали заохочення до здорового способу життя, систематичних занять спортом, вдосконалення спортивно-масової роботи, оволодіння знаннями, навичками та вміннями з військової справи, надання методичної та практичної допомоги педагогічним працівникам в впровадженні національно-патріотичного та спортивно-фізичного виховання дітей та молоді. Молодці!!!