Останній дзвоник

Закінчився ще один навчальний рік в школі 50. Пройшов він цікаво, активно, насичений заняттями. Хвилюючі почуття в цей день –  День останнього дзвоника —  у наймолодших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Урочисте свято пройшло біля школи. До випускників звернулася з привітальним словом директор школи Підгора М.А. – побажала їм продовжити навчання, стати достойними людьми і неодмінно гордістю та патріотами нашої вільної  України. Подякувала вчителям за закоханість у свою роботу, подвижником, мірилом для якої є сотні вдячних випускників.

Наші випускники сердечно подякували вчителям за самовіддану працю працю, за турботу і знання, яке вони віддали і віддають своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний пошук та педагогічну мудрість.

В добру путь!!!