№ п/п  

ПІБ учителя

 

 

Дата народження Освіта.

Який навч.заkлад закінчив (рік)

Спеціальність

   за

дипломом

Який предмет кількість годин Педстаж Категорія, звання
1.                   Підгора Марина Анатоліївна 30.05.68 Вища, УДПУ ім..Драго- манова Вчитель укр.мови та літератури Укр..мова та література

6 год

33 Вища старший вчитель
2.                   Масло Лариса Володимирівна 14.05.85 Вища ПХДПУ ім.. Сковороди, 2007 Вчитель математики та інформатики Інформатика

 

6 год

11р Вища
3.                   Крупіна Олена Юріївна 23.03.87 Вища, НПУЦ ім. Драгоманова Вчитель історії та право знав-ства Історія, правознав-ство 10 год 10 І категорія
4.                   Голодняк

Ірина

Миколаївна

09.03.86 МЕГУ ім. Дем’янчука Вчитель поч. класів Основи здоров’я

8 год

2 Спеціаліст
5.                   Безсмертна

Інна

Сергіївна

01.06.86 Непов. вища,

НПУЦ ім. Драгоманова, 2012

Вчитель англ.мови Англ..мова

 

27 год

11 ІІ категорія
6.                   Нагорна

Ельвіра

Іванівна

17.09.60 Вища

Таш ДУ

1982

Вчитель англ.мови Англ..мова

 

24,5 год

34 Вища

Ст.

вчитель

7.                   Граудул

Маргарита

Миколаївна

03.04.50 Вища

Київський

інст.іноземних

мов, 1987р.

Вчитель англ.. мови Англ..мова

 

10 год

47 Вища

вчитель методист

8.                   Харченко

Юлія

Вікторівна

16.03.91 Вища

Глуховський пед.університет 2013р.

Вчитель англ.. мови.

Заруб.літе-ратури

Англ..мова

 

29 год

6 р. ІІ категорія
9.                   Громова Інна Анатоліївна 28.04.92 Вища, УДПУ ім. Тичини Вчитель польської мови, укр.. мови та літ Польська мова, 16 год
10.               Бондаренко Сергій Борисович 02.08.62 Вища

КДПІ ім..Горького

Вчитель Загально- технічних дисциплін Інформатика

24 год

17 Вища
11.               Коровкевич Дмитро Андрійович 10.03.93 ЧНПУ ім. Шевченка, 2015 Вчитель математики та інформатики Інформатика, 21 год 3 Спеціаліст
12.               Довгаль Надія Юріївна 01.03.92 Вища

НПУ ім..Драго- манова

Вчитель фізики, інформатики, астрономії Фізика, Ін-ка Астрономія 27,5 год 4 ІІ категорія
13.               Єфіменко Наталія Олександрівна 17.07.58 Вища

КДПІ ім..Горького

Вчитель математики Математика

12 год

39 Вища

Вчитель методист

14.               Ситенко Надія Олександрівна 18.01.58 Вища, Житомирський педінститут, 1981 Вчитель математики Математика

16 год

38 Вища
15.               Тимощук Ірина Анатоліївна 26.01.82 Вища, ЖДПУ ім. І. Франка, 2003 Вчитель  математики, фізики, БЖ Математика, 25 год 5,5 ІІ категорія
16.               Василенко Людмила Петрівна 13.10.64 Вища

КДПІ ім..Горького

Вчитель укр.мови та літератури Укр..мова та література

25 год

36 Вища старший вчитель
17.               Дубчак Тетяна Олександрівна 04.11.60 Вища

КДПІ ім..Горького

Вчитель укр.мови та літератури Укр..мова та література

28,5год

34 Вища старший вчитель, вчитель-методист
18.               Пучкова Ольга Вікторівна 03.03.68 РДГУ Вчитель укр.мови Укр. зар. літ.

8 год

15 ІІ категорія
19.               Тимощук Валентина Іванівна 21.03.53 КДУ ім..Шевченка Вчитель рос.мови та літератури Заруб.літ.

10 год

48 І категорія
20.               Любчик Наталія Юріївна 17.04.94 НДУ ім..Гоголя Вчитель укр.мови і літератури, та світової літератури Укр..мова та література, Заруб.літ.

 

25,5 год

1 Спеціаліст
21.               Фіалкова

Тамара Іванівна

28.02.46 Вища

КДІК

Ім.Корнійчука

1975

Вчитель

музики,

керівник

хорового

колективу

Музичне мист.

 

2,5 год

55 Вища

стар-

ший

вчитель

22.               П’ятниковська Інна Ігорівна 21.04.65 Вища, НПУ ім..Драго- манова, 1990 Вчитель музики Музичне мистецтво, 19 год 30 І категорія
23.               Шовкопляс Анна Юріївна 05.11.97 Неповна вища, НПУ ім..Драго- манова Вчитель образотворчого мис-ва, графічний дизайнер Образотворче мистецтво, 6 год   Молодший спеціаліст
24.               Хіміч Тетяна Володимирівна 14.07.75 Вища, УДПУ ім. Драгоманова Вчитель трудового навчання, креслення і основ підприємн. Діяльності Трудове навчання, 11 год 2 Спеціаліст
25.               Лебедь

Володимир

Миколайович

26.07.40 Вища

КПІ

1970

Прилади

точної

механіки

Трудове навчання

11 год

40 Вища

методист

 

26.               Матвієнко

 Ольга Володимирівна

28.02.66 Вища, Київський педагогічний інститут,

1987

Вчитель початкових класів 3-А

 

15 Вчитель

II категорії

27.               Васенко

 Тетяна Володимирівна

23.07.67 Вища, Київський педагогічний інститут, 1991 Вчитель початкових класів 3

 

32 Вища, старший вчитель
28.               Шляхова Юлія Олегівна 19.07.91 Вища, КМПУ ім. Б.Д.Грінченка, 2012 Вчитель початкових класів 3 3 Спеціаліст
29.               Хмельницька Тетяна Леонідівна 17.11.86 Вища,

Вища, НПУ ім. Драгоманова, 2007

Вчитель початкових класів 2 11 Спеціаліст
30.               Дмитренко

Олена

Іванівна

04.12.54 Вища, Житомирський педагогічний інститут, 1980 Філолог, викладач російської мови та літератури 4 45 І категорія
31.               Бондарчук Тетяна Петрівна 02.07.96 Сер. Спец. Коростиш. пед. коледж, 2016 Вчитель початкових класів 1-А 1 Молодший спеціаліст
32.              

 

Дмитренко Світлана Миколаївна 07.04.82 Вища, НПУ ім. Драгоманова, 2004 Вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва 1 15 Вища
33.               Жилінська Катерина Андріївна 11.08.95 Нез. вища, бакалавр КУІБГ Вчитель початкової освіти, сімейний педагог 1-В Бакалавр
34.               Коваленко

 Ганна Володимирівна

06.10.47 Вища, Київський педагогічний інститут, 1970 Філолог, викладач російської мови та літератури 2 49 Вища, вчитель-методист
35.               Тимченко

Галина Євгенівна

17.08.58 Середня спеціальна Богурусланське пед. Училище, 1978 Вчитель початкових класів 2 34 Спеціаліст, старший вчитель
36.               Цуман

Олена

 Едуардівна

28.01.67 Вища, КМПУ ім. Б.Д.Грінченка, 2001 Вчитель початкових класів 4 24 І категорія
37.               Кізілова Наталія Володимирівна 29.06.78 Вища, Камянець Подільський державний Педагогічний Університет, 2002 Вчитель української мови та літератури, англійської мови та зарубіжної літератури Вихователь

ГПД

16 І категорія
38.               Василенко Сергій Володимирович 24.12.86 Вища, НПУ ім. Драгоманова Вчитель фізкультури Фізкультура

28 год

9 Вища, старший вчитель
39.               Сотченко Роман Вікторович 05.05.95 Вища, ПХДПУ ім. Сковороди Вчитель фізичної культури Фізкультура

20 год

  Бакалавр
40.               Данилейко Вікторія Іванівна 4.12.75 Неповна вища, МЕГУ ім. Дем’янчука Керівник ансамблю народного танцю, викладач фахових дисциплін Хореографія, фізкультура, 25 год 12 Молодший спеціаліст
41.               Заболотня Наталія Петрівна 21.11.87 Вища, НПУ ім. Драгоманова, 2010 Вчитель географії, біології та екології Географія, економіка,

25 год

8 ІІ категорія
42.               Іщук Наталія Анатоліївна 29.06.95 Вища, НПУ ім. Драгоманова Вчитель біології Біологія, екологія

22 год

1 Бакалавр
43.               Клічук Юліана Георгіївна 11.01.86 Вища, Чернівецький національний університет Ю. Федьковича Вчитель хімії Педагог — організатор 10 ІІ категорія
44.               Сіренко Марина Миколаївна 09.08.67 Вища, Київський університет ім. Б.Грінченка Психолог Основи здоров’я, медицина 3,5 год 18 І категорія
45.               Османова-Побережна Анастасія Олександрівна 05.04.85 Вища, КМПУ ім. Грінченка, 2010 Соціальний педагог Соціальний педагог   Спеціаліст
46.               Печура Ольга Анатоліївна 06.11.80 Вища, НПУ ім. Драгоманова Вчитель хімії Хімія , природоз-навство

20 год

14 Вища категорія
47.               Тодосюк Анастасія Володимирівна 20.06.96 Вища, НПУ ім. М Вчитель історії та правознав-ства Історія, правознав-ство 25 год 1 Бакалавр
48.               Рожок Юлія Сергіївна 24.07.90 Вища, НПУ ім. Драгоманова, 2012 Викладач політології Асистент вчителя 1 ст

Історія, Мій Київ, 4 год

  Спеціаліст
49.               Черняк Степан Лук’янович 22.01.43 Вища, Військова академія ім.. М. Ф. Фрунзе Вчитель ЗВ Захист Вітчизни 4,5 год 51 Вища, вчитель методист
50.               Скидан Наталія Олександрівна 06.09.85 Вища, БНАУ НПУ ім. Драгоманова Вчитель англ.. мови

Облік та аудит

Асистент вчителя 1,25 ст   Спеціаліст
51.               Харківська Наталія Вікторівна 20.05.71 Вища, ЛДПІ східно Українського університету Вчитель географії Асистент вчителя 1 ст 26 Вища, вчитель методист
52.               Шпорин Аліна Володимирівна 24.03.96 Незакінчена вища, НПУ ім. Драгоманова Дефектолог, асистент вчителя Асистент вчителя 1 ст   Бакалавр
53.               Жебрівська Юлія Юріївна 17.06.95 Незакінчена вища, НПУ ім. Драгоманова Дефектолог, вихотель, асистент вчителя Розвиток мовлення, логоритміка   Бакалавр
54.               Зуєва Вероніка Анатоліївна 27.06.69 Середня спеціальна,КМДА, Головне управління освіти і науки Викладач та майстер виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Бібліотекар
55.               Корбут Людмила Йосипівна 26.03.35 Київський педагогічний інститут, 1964 Вчитель дефектолог, вчитель Асистент вчителя 65 Вища, вчитель-методист
56.               Дзюба Вікторія Віталіївна 24.06.1982 Ніжинський державний педагогічний університет, 2004 Вчитель географії та економіки Асистент вчителя 5  
57.               Билина Дзвеніслава Іванівна 07.09.1985 Івано-Франківський прикарпатський університет, 2008 Психолог Асистент вчителя 11 ІІ категорія