Головна мета Хакатону — згуртувати шкільну родину

Головна мета Хакатону — згуртувати шкільну родину завдяки ефективній взаємодії , обговорення трендів освіти і питань навчання підлітків, спільного проектування розвитку школи як місця навчання і дорослішання успішних людей.
В ЗЗСО  N 50 стартував «Освітній Хакатон-2019«, метою якого є забезпечення взаємодіі та тісної співпраці між учителем, учнем і батьками, об’єднаних спільними цілями.
Доброта й чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль і підтримати у важку хвилину- це в характері нашого народу. Доброта і милосердя — два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. І завдяки тісній співпраці батьків, дітей і вчителів у ЗЗСО N 50 було проведено благодійний ярмарок.
Батьки разом з дітьми залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів, не зважаючи на великий асортимент в крамницях.
На ярмарку можна було купити за помірними цінами пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети, желе. Атмосфера на солодкому , ярмарку була жвавою і невимушеною. Покупці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували маленькі школярики. Така акція припала до вподоби кожному: батьки і діти були залучені до доброї справи, діти посмакували випічкою, а вчителі втішились гарним настроєм своїх учнів.
Охочих поласувати задля благодійності виявилося чимало.
Такий захід згуртовує всю шкільну родину: учнів, вчителів і батьків. Акцент ярмаркування — благодійні справи. Виручені кошти будуть підтримкою для хворих дітей в лікарні м. Києва «Охматдит».