Церковно- етнографічний комплекс «Українське село».

Мальовничий куточок української старовини, культури та духовності церковно- етнографічний комплекс «Українське село» відвідали наші третьокласники.
Опинившись в минулому, в цій казці просто неба діти змогли побачити традиційні житлові і господарські будівлі з різних куточків України. А також представлені давні українські промисли та ремесла : ткацтво, вишивку, різьблярство, гончарство, плетіння та інше.
Відвідавши хати з Полтавської, Вінницької, Луганської, Житомирської, Івано — Франківської областей екскурсовод розповідав про побут, звичаї, традиції людей, які жили в певному регіоні. Однією з традицій українців було прикрашати тканими вишиваними рушниками ікони, які висіли на покуті та стінах в кожній хаті.
Перлиною «Українського села» є діючий Храм Святого Великомученика Димитрія    Солунського, збудований із смерекового зрубу у вигляді восьмикутної ротонди із різьбленим іконостасом ручної роботи.
Діти були в захваті від побаченого і задавали багато питань екскурсоводу. Також сподобався міні зоопарк. Своїми враженнями діти поділилися з батьками, друзями знайомими. І на згадку проподорож школярі намалювали багато цікавих малюнків.
Дякуємо, що є такі люди, які бережуть традиції українського народу для нащадків.