Шановні батьки!

В умовах ситуації, у якій перебуватимемо місто з 14 вересня — «помаранчевій» зоні за рівнем епідеміологічної безпеки- просимо Вашої допомоги та підтримки з питання уважного контолю за станом здоров’я дітей. Ми розуміємо, що саме Ви, як ніхто інший, дбає про власних дітей, але з огляду на складну ситуацію, беремо на себе право просити, щоб Ви у разі найменших ознак респіратурної інфекції залишали дитину вдома та зверталися до лікаря, обов’язково повідомляли класного керівника щодо відсутності дитини в школі та причини відсутності. Дуже просимо Вас також повідомляти про небезпечне оточення дитини, якщо трапляється така ситуація, як наприклад, хвороба близьких на коронавірус та лабораторне підтверження цього, а дитина мала спілкування з хворим. Обіцяємо зберігати конфіденційність кожної такої інформації, але маємо певний чіткий агоритм дій в такій ситуації з метою нерозповсюдження хвороби далі.

Нагадуємо, що з понеділка, 14. 09.2020 року, початкові класи, 5-ті класи та 11-А працюють у звичному режимі відповідно до складеного графіку дзвінків та прибуття до школи з визначених входів. Учні 6-10 класів: в офлайн режимі (у школі) навчатимуться 6-А, 7-А, 8-А, 9-А, 10-А класи за звичайним графіком дзвінків щодо початку та закінчення уроків та розкладом уроків, в онлайн (вдома) навчатимуться 6-Б, 7-Б, 8-Б, 9-Б, 10-Б класи за звичайними розкладом дзвінків та уроків, про що батьків учнів 6-10 класів вже повідомлено. Дуже просимо, шановні батьки, тримати на контролі період онлайн-навчання саме з боку безпечного перебування дітей вдома. Учителі будуть проводити уроки на тих платформах, до яких діти звикли в період карантину навесні, дотримуючись звичайного розкладу уроків. Маємо надію, що робота у такому форматі попередить хвилю зростання захворюваності внаслідок зменшення скупченості людей.
У школі посилено контроль за прибиранням, провітруванням, дезинфікуванням та обробкою поверхонь, учителі, за можливості, проводять уроки на свіжому повітрі, складено окремі графіки харчування, змінено його формат. В умовах роботи в рамках «помаранчевого» рівня учителі проводитимуть уроки в масках або щитках, дітям, що залишаються на групі подовженого дня, проводитиметься температутурний скринінг, зменшується обсяг домашніх завдань. Учні 5-11 класів на уроках можуть перебувати без масок, але пересуватися по школі мають в масках із закритими нею ротом та носом.

Ми переконані, що спільно, діючи організовано та злагоджено, зможемо вдало проводити заняття, продовжувати розпочатий освітній процес та запобігти зростанню захворюваності. Дбаймо про наших дітей, про тих, хто поруч, про наші родини та всіх оточуючих.

З повагою колектив школи 50.