Шановні батьки!

Розпочинаємо навчання з використанням дистанційних технологій, що жодним чином не повинно погіршити якість засвоєння знань, продуктивність роботи, комунікацію між всіма учасниками освітнього процесу.
Маємо досвід даної роботи, рухаймося уперед, враховуючи Ваші зауваження та пропозиції, власні спостереження та напрацювання.
Продовжуємо роботу за звиклим кожній дитині розкладом уроків та перерв, розподіливши, як і раніше, «жовті» та «зелені» тижні, що відповідатимуть урокам у форматі онлайн або офлайн. Обов’язково дотримуймося санітарного регламенту щодо проведення дитиною часу перед комп’ютером ( на сайті розміщено вимоги). Урок триває 45 хвилин для дітей 5-12 класів, 40 хвилин-для учнів 2-4 класів та 35 хвилин для першачків. Попрацювавши 25-30 хв. 10-11 класи, 20-25хв. 8-9 класи, 20 хв. 5-7 класи, 15хв -2-4 класи, 10 хв.-1 класи в режимі онлайн, кожна дитина матиме час загальної тривалості уроку, розподіливши його на роботу з підручником, прослуховування аудіозаписів або іншого виду роботи, запропонованої вчителем. Не забувайте, будь ласка, що наші діти повинні робити зарядку для очей, рухи, нахили, просто невеличкі руханки, що дозволять тримати правильною поставу та запобігти фізичному перевантаженню.
Дуже просимо, шановні батьки, сприяти роз’ясненню, що учитель під час онлайн-зустрічі має бачити власне дитину у віконечці, а не фото казкового персонажу, сучасного супер-героя тощо, підписане справжнє ім’я, а не вигадане прізвисько або ієрогліфи. Це полегшить спілкування, розуміння, чи правильно сприймається матеріал, наддасть змогу зворотного зв’язку. Також просимо, щоб Ваші діти, за умови надання домашнього завдання, виконували його вчасно, оскільки вчитель має у визначений час зреагувати, чи виконано завдання, чи виконано правильно, які надати рекомендації, як допомогти опанувати тему, що потребує індивідуального спілкування. Шановні батьки, діти мають дотримуватися режиму, так сам, як і під час відвідування школи очно, прокидатися, робити необхідні ранішні процедури, вчасно виходити на онлайн-урок, не відкладати виконання завдання, розбір матеріалу, вести записничок ( щоденник або інший формат), щоб не губити інформацію, робити позначки щодо виконання тощо. Це організовує, дає можливість почувати себе впевнено, не розсіювати увагу.
Розуміємо, що можуть бути труднощі підключення до Інтернет, відсутність технічних засобів для повноцінного навчання, двоє-троє учнів на один комп’ютер… Просимо надавати інформацію класним керівникам, разом будемо працювати над вирішенням питань. Просимо Вашого розуміння, підтримки.
Будемо Вам вдячні за зворотний зв’язок, інформацію, запитання, пропозиції, побажання.
Телефон школи : 0501988042
Рубрика «Навчання в умовах дії карантину»