Шановні батьки! Дорогі діти!

Щирі вітання в новому, 2021 році! Нехай буде радісним, плідним на любов, добро, щедрість, розуміння!

За наказом Департаменту освіти і науки від 15.12.2020 року № 194 розпочинаємо навчання 11 січня 2021 року в дистанційному форматі. Зазначено, що цей період триватиме до 25 січня 2021 року.

Працюємо за звичайним розкладом, до якого звикли діти, за звичайним графіком дзвоників, за яким працюємо з 1 вересня 2020 року. Складено розклад проведення уроків  у синхронному режимі. У цей період можна спілкуватися один з одним через Zoom, Google meet, Skype, одночасно перебуваючи в електронному освітньому середовищі. Нагадуємо, що тривалість зв’язку не повинна бути 45 хвилин. Ми маємо дотримуватися рекомендацій з даного питання, за якими безперервна тривалість навчальної діяльності з технічними засобами навчання упродовж навчального заняття має бути орієнтовно такою:

у 1-х класах — 10 хвилин; у 2-4 -х – 15 хвилин; у  5-7 класах – 20 хвилин, 8-9-х класах- 20-25 хвилин, у 10-11 класах – 30 хвилин.

Отже, два тижні працюємо за такою схемою розкладу:

І тиждень:

Зелений колір — робота в синхронному режимі, тобто одночасно перебуваючи в освітньому середовищі за допомогою відеоконференцій через  Google meet, Skype, Zoom  або інші зручні платформи, обрані спільно вчителем та дітьми. Жовтий колір — робота в асинхронному режимі, під час якого учасники можуть взаємодіяти між собою із затримкою у часі, застосовуючи інтерактивні освітні платформи, форуми, соціальні мережі тощо.

ІІ тиждень:

Зміна місцями (зелений колір- робота в асинхронному режимі, жовтий- у синхронному)

Шановні батьки та наші дорогі діти! Ми радимо дотримуватися звичайного режиму, не відкладати на потім те, що можна зробити разом, саме зараз, оскільки накопичення невиконаної роботи у будь-якому разі заважатиме. Але (і ми це розуміємо) можуть виникати певні перешкоди зробити вчасно: це й один технічний засіб в родині, у якій не один учень, це відсутність Інтернету, це погане самопочуття тощо. Тримаймо зв’язок через класних керівників, у створених класних групах, через пошту, телефонний зв’язок.

Нами створено електронну скриньку, до якої можна надавати пропозиції щодо покращення роботи, ставити питання, якщо це важлива інформація або така, що може бути корисною:

50school.kiev@gmail.com

Також нагадуємо телефон школи, за яким можна отримати, за потреби,  необхідну інформацію:

050-19-88-042.

Зворотній зв’язок стосовно оцінювання, домашнього завдання  тощо буде відбуватися через електронні щоденники, які відображають інформацію електронних журналів, які веде кожен учитель за предметом, що викладає, в кожному окремому класі. Коди-доступи до щоденників отримано учнями, якщо не скористалися досі або забули, просимо з’ясувати питання в класного керівника.

Всю інформацію Ви можете переглянути на офіційному сайті школи в розділі «Навчання в умовах дії карантину»

Дуже просимо дотримуватися всіх рекомендацій, введених урядом, щодо проведення зимового локдауну. Будьмо відповідальними за власне здоров’я, бережімо рідних, розуміймо, що наші дії можуть зберегти оточуючих або нашкодити. Разом можемо подолати будь-які труднощі.