УВАГА! Дистанційне навчання!!

Шановні батьки!
З 20.03.2021 року заборонено відвідування закладу здобувачам освіти 5-11 класів. Учні початкової школи (1-4 класи) навчатимуться очно, у школі (наказ Департаменту освіти від 19. 03.2021 року № 47, п.1).
25.03.2021року, четвер, для учні 5-11 класів розпочинається освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання (наказ Департаменту освіти від 19. 03.2021 року № 47, п.2.2).
Просимо суворо дотримуватися всіх правил безпеки в період обмежувальних протиепідемічних заходів. Учні початкової школи заходять до закладу через визначені входи. Рух по школі відбувається за опрацьованими маршрутами. Обслуговуючий персонал школи проводить постійну обробку поверхонь спеціальними дезінфікуючими засобами, відбувається провітрювання приміщень та їхнє кварцування для забезпечення знезаражувального ефекту.
Вхід до школи стороннім особам, батькам заборонено. Просимо тримати зв’язок із вчителями та адміністрацією через електронну пошту, за телефонами класних керівників та телефоном школи: 050-19-88-042
Дуже просимо проводити постійні бесіди з дітьми щодо протиепідемічних
правил. Будьмо здоровими!!!!