Увага!!!! Шановні батьки!!! Чудова новина!!!

З 22 листопада 2021 року відновлюється освітній процес у закладі для всіх класів, з 1-го — по 11-й. Працюймо за звиклим графіком початку уроків, здобувачі освіти заходять до школи через визначені для кожного класу входи. Дуже просимо проводити з дітьми бесіди щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів (носіння маски, миття рук, дистанція, правильна утилізація масок тощо). Шановні батьки, просимо вчасно попереджати класного керівника про відсутність дитини на уроці, причини відсутності, повідомляти у разі хвороби дитини або контакту дитини із захворівшим на COVID-19 з метою своєчасного дистанціювання інших учнів класу, проведення додаткових протиепідемічних заходів.

Просимо поставитися із розумінням до того, що вхід до школи дозволено лише здобувачам освіти, педагогічному та технічному персоналу. У разі необхідності зустрічі батьків із вчителем, адміністрацією, просимо попередньо звернутися з телефоном 050 198 80 42, домовитися про зустріч, що буде можлива на свіжому повітрі за умови дотримання всіх санітарно-гігієнічних правил. Колектив школи має 100%-й показник вакцинування, ми дбаємо про створення колективної безпеки, бажаємо усім здоров’я!