Сенсорна оцінка якості чіпсів і яблучних соків

0 березня 2021 р. викладачами Інституту економіки та менеджменту було проведено зустріч з учнями 10-х і 11-х класів, в ході якої презентовано Університет «Україна», спеціальності, які можуть обрати випускники, умови вступу до закладу і навчання, а також вручено учням інформаційні матеріали.
Для старшокласників проведено майстер-клас «Сенсорна оцінка якості чіпсів і яблучних соків».
Під час дегустації учні оцінювали якість чіпсів різних торгових марок за розробленою баловою системою на відповідність виробів вимогам діючих в Україні стандартів та порівнюючи зразки між собою. Одночасно Ірині Юріївні вдалося залучили старшокласників до жвавої дискусії щодо небезпеки для їхнього здоров`я вживання швидкої та так званої «сміттє-їжі».
Завершили майстер-клас оцінкою якості яблучних соків. Дегустатори-початківці вперше долучились до проблеми маніпулювання виробників та їх впливу на підсвідомість споживачів.
Адміністрація ЗЗСО № 50 висловлює щиру подяку директору Інституту економіки та менеджменту Університет «Україна» Нестеренко Світлані Сергіївні, професорсько-викладацькому складу Кутліній І.Ю., Фурман С.С. та студентам університету Скрипнику О. і Приймаченко А.