«Мамо, я тебе врятую»

Хочеться напередодні Нового року розповісти вам про подвиг. Так, про подвиг, який здійснила тендітна 14-літня дівчинка, учениця 9-Б класу нашої школи -Вікторія Хамлак. Вона перемога, вона сила духу і неймовірної душевної глибини. Її дії-це подвиг, вона врятувала життя своїй мамі, яка мужньо бореться із страшною хворобою. Коли постало питання про донора з пересадки стовбурових клітин для мами, Віка, не вагаючись, сказала: «Мамо, я тебе врятую». Прийняття такого рішення інколи не під силу дорослим, а Віка це зробила не вагаючись. 40 днів доглядала вона маму в лікарні, перебуваючи разом із нею у боксі, а ще надсилала вчителям старанно виконані в таких умовах завдання. Лікарі в захваті від витривалості та душевності дівчинки. Історія цієї незламної родини вразила Олену Зеленську, яка на зустічі із дітками і їх родинами у лікарні, подарувала Вікторії комп’ютер.