З ДОСВІДУ РОБОТИ СІРЕНКО М.М. — ШКІЛЬНОГО ПСИХОЛОГА.

«Інноваційна трансформація роботи вчителя в контексті психологічних особливостей сучасних дітей в умовах розвитку цифрового суспільства» (Інноваційна компетентність учителя)
Сучасне покоління дітей народжується та зростає в умовах швидкого розвитку цифрових технологій, цифрової трансформації багатьох галузей суспільної діяльності. Як навчати дітей ефективно? Поради від психолога — розуміти їх мотиваційні чинники, способи мислення, особливості сприйняття навчального матеріалу в умовах постійного використання ними цифрових технологій і цифрових пристроїв. Розуміючи ці особливості розвитку учнів, педагоги зможуть підвищити ефективність та результативність їх навчання і визначити шляхи ефективної педагогічної взаємодії з ними.