Учасники освітнього процесу!

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила карантинні зони, про що повідомив на своїй fb-сторінці міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчинов https://nus.org.ua/news/v-ukrayini-onovyly-karantynni-zony-pochnut-diyaty-z-14-veresnya/, за яким м.Київ віднесено до помаранчевої зони  з 14 вересня 2020 року. Враховуючи ускладнення епідеміологічної ситуації та з метою запобігання розповсюдження коронавірусу, колектив пропонує з 14.09.2020 року запровадити у 6-10 класах змішане навчання (поєднання онлайн та офлайн-навчання в одному ланцюжку). Це, на нашу думку, у сьогоднішній ситуації є найоптимальнішим рішенням, яке дозволяє, з одного боку, обмежити перебування великої кількості дітей у закладі одночасно, з іншого, — продовжити повноцінне навчання.

З 14.09.2020 по 18.09.2020 (І тиждень):

• офлайн (у школі) навчатимуться    6-А, 7-А, 8-А, 9-А, 10-А класи за звичайним графіком дзвінків щодо початку та закінчення уроків та розкладом уроків;
  • онлайн (вдома) навчатимуться 6-Б, 7-Б, 8-Б, 9-Б, 10-Б класи за звичайними розкладом дзвінків та уроків

З 21.09.2020 по 25.09.2020 (ІІ тиждень):

• офлайн (у школі) навчатимуться    6-Б, 7-Б, 8-Б, 9-Б, 10-Б класи за звичайним графіком дзвінків щодо початку та закінчення уроків та розкладом уроків;
  • онлайн (вдома) навчатимуться 6-А, 7-А, 8-А, 9-А, 10-А класи за звичайними розкладом дзвінків та уроків

Здобувачі освіти 1-4, 5, 11-А класів навчатимуться в офлайн режимі без змін.

Онлайн навчання відбуватиметься на платформах:  Google Classroom; з використанням месенджерів Viber, Telegram; середовища для контролю та оцінювання знань Classtime, Google forms, Learning; середовища для проведення відеоконференцій, вебінарів ZOOM, Google Meet.

Сподіваємось, що разом подолаємо даний виклик часу, організовано та відповідально поставимося до ситуації, докладемо спільних зусиль для збереження здоров’я кожного та продовження безперервного освітнього процесу.