Вага Вооkа. Простір читацької книги

29 березня у Палаці дітей та юнацтва відбулася зустріч з письменницею, засновницею та керівником проекту дитячого читання «Вага Вооkа. Простір читацької книги», експертом та співрозмовницею рейтингу видань для дітей та підлітків «Рейтинг критика» — Тетяною Стус (Щербаченко). Вона акцентувала увагу присутніх на патріотичному вихованні дітей під час уроків, розповіла про суттєві зміни, які внесені до шкільних програм початкових класів, зокрема до програми з літературного читання.

Відтепер учні 1-4 класів вивчатимуть не тільки твори письменників-класиків, але й тексти сучасних українських авторів, що спонукатиме пробудженню інтересу та любові до книги, до рідного слова.

Зустріч пройшла в доброзичливій, дружній атмосфері, була цікавою всім присутнім словесникам, учителям початкових класів та бібліотекарам.