22 січня учні 7- А класу нашої школи відвідали бібліотеку імені Дубова і познайомились з Олегом Симорозом юристом консультантом, помічником депутата київради. Разом пройшли шляхами історії з початків святкування Соборності України і значення цього свята. Одним з найважливіших моментів було спілкування і думки дітей стосовно розвитку вільної України і свого бачення та внеску своїх можливостей стосовно цього свята. Зі святом!


Актуальність Шевченкового слова, його ідей патріотизму, вболівання за долю України  — це те, що об’єднує нас навколо безсмертного ,,Кобзаря,,. Уроки українознавства в 5-А класі в шкільній бібліотеці. Напередодні Національного Шевченківського дня відбувся книжковий вернісаж ,,Шевченкове слово у наших серцях,,.


На протязі шкільного процесу Ганна Володимирівна заохочує своїх учнів доторкнутися до одного з головних витоків української поезії.
Цей тиждень присвячений до дня спомину Т.Г. Шевченка , учні 3А класу підготували день творчості,
«Поетичні композиції» декларуючи вірші один за одним, діти занурювали слухачів у прекрасний світ поезій.  Свято вийшло хвилююче, і мені приємно, що книжки з поезією бралися саме з нашої бібліотеки.